Makro – oferta hurtowni zabawek w Bielsku-Białej

Makro – oferta hurtowni zabawek w Bielsku-Białej

Podobnie jak w każdym większym mieście, również w Bielsku-Białej, handel hurtowy to wiele podmiotów o bardzo zróżnicowanym asortymencie. Od lokalnych firm o wąskiej specjalizacji po sieć handlową jaką jest Makro Cash and Carry. Będą to firmy takie dystrybutor napojów, wędlin czy hurtownia zabawek w Bielsku-Białej, jak również wielobranżowy asortyment sieci znanej w całej Polsce. Wśród wielu produktów jakie można kupić w samoobsługowej hali Makro, są również szeroko rozumiane artykuły dla dzieci – od zabawek, przez ubrania, po gry, artykuły szkolne i sprzęt sportowy.Galeria

hurtownia zabawek bielsko-biała

Foto: jurstas.pl

hurtownia zabawek bielsko-biała

Foto: pracujacahurtownia.pl

hurtownia zabawek bielsko-biała

Foto: jurstas.pl

Przed grudniowymi świętami Makro to z pewnością jedna z najpopularniejszych hurtowni zabawek w Bielsku-Białej. Makro Cash and Carry funkcjonuje na tutejszym rynku już od wielu lat. Warto wiedzieć, że historia tej hurtowni w Bielsku-białej rozpoczęła się w tym samym roku, kiedy sieć została członkiem międzynarodowego koncernu METRO AG. Hala na Al. Gen. Andersa została uroczyście oddana do użytku w roku 1998, a więc obchodziła niedawno 15-lecie. Zgodnie ze standardami firmy zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w artykuły spożywcze i przemysłowe.

A zatem jest to zdecydowanie czołówka,…

A zatem jest to zdecydowanie czołówka, jeśli chodzi o asortyment, jaki oferuje dobra hurtownia zabawek w Bielsku-Białej. W okresie przedświątecznym albo przed dniem dziecka zainteresowanie tym asortymentem jest oczywiście największe. Zaopatrują się tu sklepy, mniejsze hurtownie, placówki oświatowe. Z oferty hurtowni zabawek w Bielsku-Białej w hali Makro korzysta na użytek prywatny wielu posiadaczy karty klienta.

1 komentarz

  1. Ja lubię bardzo chodzić na zakupy do hurtowni Makro. Jest w niej bardzo duży wybór produktów spożywczych, przemysłowych, a także zabawek. Ceny są bardzo atrakcyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>